Vznik společnosti

Společnost CAD CAM Solutions byla založena v roce 2012 za účelem poskytování konstrukčních a výrobních služeb v oblasti automobilového průmyslu a strojírenství.

Jsme společnost rodinného charakteru se stabilním sehraným týmem, která si získává dobré jméno pouze referencemi spokojených zákazníků.

Abychom Vám mohli nabídnout co nejvyšší kvalitu nabízených služeb, snažíme se eliminovat celkové vstupní náklady formou nízkonákladové společnosti, a finanční prostředky vkládáme do rozvoje našich poskytovaných služeb, které stále rozšiřujeme dle Vašich požadavků.

Náš cíl je pro každého z Vás vždy stejný nabídnout Všem dodavatele služeb, které skutečně umí, nebude uměle navyšovat cenu, nebude slibovat nemožné a zázraky na počkání, dodržuje sjednané termíny a dohody, navrhuje efektivní a komplexní řešení, vytváří zákazníkovi technickou podporu a dokončuje projekty do úspěšného konce.

Budoucnost a rozvoj naší společnosti je v rukou našich spokojených zákazníků, ale také Vás, neváhejte využít jednu z našich služeb formou nezávazné poptávky, protože dobře víme, že i s malou kamerou a malým týmem se dá natočit velký a úspěšný film.

Naši zákazníci

Value

REHAU

Škoda auto

Volkswagen

Grupo Antolin

Mercedes Benz

Valeo

Grupo Segura

faurecia

DENSO

bosal

MAGNA

Poptávka

Chcete s námi navázat spolupráci?
Zašlete nám poptávku a my Vám co nejdříve odpovíme.

Nebo volejte
+420 212 243 939